Стильні та сучасні скляні кухонні столи: як вибрати

Стильний скляний стіл
Останні декілька років скляні столи мають високий попит. Меблеві виробники кожного разу пропонують все нові фактури, свіжі рішення та нові незвичні відтінки. Скляний обідній стіл – це практичне рішення для сучасної кухні. Такі меблі можна підібрати під будь-який інтер’єр, додавши у нього легкості й простору. Перейшовши за посиланням, можна побачити великий асортимент обідніх столів зі скляною поверхнею, інтернет-магазин «Меблі Сіті» пропонує сучасні ультрамодні моделі на різний смак та гаманець.

Скляні кухонні столи


Плюси столів зі скла
Стільницю для столу виготовляють із загартованого скла. Такий матеріал має безліч переваг. Воно стійке до ударів, впливу вологи та перепадів температур. Поверхня скла не може пошкодитись внаслідок впливу їдких речовин. Меблі зі скляною поверхнею – практичне рішення для кухні, до того ж безпечні. Навіть якщо так станеться, що скло розіб’ється, воно розсиплеться на елементи, які не можуть причинити людині порізи.
Скляна поверхня проста у догляді. У структуру матеріалу не можуть потрапити овочеві чи фруктові пігменти, тому стільниця ніколи не матиме плям від соків, соусів й інших речовин.
Скло виступає надзвичайно міцним матеріалом. Щоб уникнути його пошкодження, краще використовувати серветки та дощечки. Однозначно скляна стільниця по своїй міцності краща за усі інші. Її поверхня не може пошкодитись внаслідок впливу вологи, а це одна з найважливіших характеристик саме кухонних меблів. Нерідко стіл використовують не тільки, як обідню зону, але й також робочу, де господиня готує. Кухня вирізняється тим, що тут частенько підвищений рівень вологості, і це ніяким чином не вплине на цілісність та зовнішній вигляд скла.
Скляна стільниця є безпечною. Усі краї обробляють, і вони стають гладенькими. Скло не виділяє шкідливих речовин, які можуть завдати шкоди здоров’ю людини.

Скляні кухонні столи


Скляний стіл чудово підійде для маленької кухні. У такому випадку краще зупинитись на стільниці з прозорого скла, яке візуально розвантажує простір, роблячи приміщення візуально більшим й світлішим.
Різноманіття скляних стільниць
Сучасний стіл зі скляною стільницею може мати найрізноманітніший вигляд, завдяки тому, що скло можна фарбувати, змінювати ефект його поверхні, наносити на нього різноманітні сучасні наклейки. Отже, найпростішим варіантом скляної стільниці є класичне прозоре скло. Стільниця може мати дзеркальну поверхню, яка оптимальна для використання у малих приміщеннях. Дзеркало здатне відбивати світло, що дозволяє візуально розширювати простір. Такий самий ефект ми отримуємо від глянцевої поверхні. Також скло може бути матовим, кольоровим, мати різноманітну фактуру й візерунки.
Стіл може мати класичний вигляд, або бути виконаний в ультрамодному стилі, чи оформлений додатковими полицями під стільницею. Найчастіше скляну поверхню поєднують із металевим каркасом, що підходить для сучасного інтер’єру. Для більш класичного стилю краще обирати поєднання скла та дерева.

Наверх